Похожие отзывы

Робота в ШвидкоГроші

  • 2025-01-29 12:21:51 Біла Церква 5 9680
Положительные стороны

Працюю в Швидко Гроші вже більше 3-х років. Дуже подобається те чим займаюсь. Зарплату отримую вчасно, відпустки та лікарняні оплачуються і, якщо старатись буде хороша премія! Головне бажання і наполегливість! Чудовий колектив!

Подробнее >>

Отрицательные стороны

іх немає

Подробнее >>

ШвидкоГроші

  • 2025-04-15 10:26:14 Житомир 5 7595
Положительные стороны

Коли йшла працювати в ШвидкоГроші, дуже боялася що може щось не вийти, що буде важко, боялася наробити помилок, але колектив був дружній завжди допомагав коли виникали якісь питання, керівницто також зажди допоможе у вирішення усі питань. Тому якщо ти людина яка любить працювати в...

Подробнее >>

Отрицательные стороны

немає.

Подробнее >>

Робота в ШвидкоГроші

  • 2025-04-15 10:28:47 Житомир 5 3009
Положительные стороны

Працюю в ШвидкоГроші уже півроку. Дуже задоволена, лікарняні оплачуються, зарплата завжди вчасно. Вихідні, можна обирати - це найголовніший +, колеги супер, завжди привітні, допомагають якщо потрібно. Керівництво топ.

Подробнее >>

Отрицательные стороны

На даний момент немає

Подробнее >>