Працюю в Швидко Гроші вже більше 3-х років. Дуже подобається те чим займаюсь. Зарплату отримую вчасно, відпустки та лікарняні оплачуються і, якщо старатись буде хороша премія! Головне бажання і наполегливість! Чудовий колектив!
іх немає
Коли йшла працювати в ШвидкоГроші, дуже боялася що може щось не вийти, що буде важко, боялася наробити помилок, але колектив був дружній завжди допомагав коли виникали якісь питання, керівницто також зажди допоможе у вирішення усі питань. Тому якщо ти людина яка любить працювати в...
немає.
Працюю в ШвидкоГроші уже півроку. Дуже задоволена, лікарняні оплачуються, зарплата завжди вчасно. Вихідні, можна обирати - це найголовніший +, колеги супер, завжди привітні, допомагають якщо потрібно. Керівництво топ.
На даний момент немає